אודות

רשת אקדמון

משימתנו:
אקדמון עוסקת בהספקת צרכי סטודנטים, אנשי סגל ולקוחות נוספים בקמפוסים של אוניברסיטאות ומכללות, בעיקר בתחומי הספרים , כלי כתיבה, מחשבים וציוד היקפי. תפקידנו להעניק ללקוחותינו שירות מעולה, מוצרים איכותיים ומגוון רחב במחירים תחרותיים.
אנו מחוייבים לתועלתם של הלקוחות, המוסדות האקדמיים ואגודות הסטודנטים בקמפוסים בהם אנו פועלים.
חברת אקדמון היא מהותיקות בענף היא מתמחה במכירה קמעונאית של ספרים, ציוד משרדי וכלי כתיבה, מחשבים וציוד היקפי, טלפונים סלולריים, וכל צורכי הסטודנט ואיש הסגל בקמפוס האקדמי, בתחום הפעילות במוסדות האקדמיים ומכירת ציוד לסטודנטים החברה היא הגדולה והמובילה בשוק הישראלי.
כל החנויות שהחברה מפעילה הן חנויות אוניברסיטאיות וכפועל יוצא ליבת הפעילות והמיקוד של החברה הוא השירות לסטודנט ולסגל האקדמי עם תשומת לב פרטנית לכל נקודה ונקודה. 
חנויות הספרים שאנו מפעילים מציגות את מגוון הספרים הרחב ביותר בין החנויות והרשתות בענף הספרים.
אקדמון היא החברה היחידה בענף שמפעילה חנות מוצרי סמל ומזכרות (באוניברסיטת בן-גוריון) וכמו כן אנו מוכרים מוצרי סמל בחנויות אקדמון באוניברסיטה העברית מזה שנים רבות.
החברה נמצאת בבעלות משותפת של האוניברסיטה העברית, אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית, וקרביץ ישראל דבר המעניק לה יציבות וחוזק כלכלי ומחייב אותה לרמת שירות ואתיקה ברמה .הגבוהה ביותר, ומחויבות אמיתית לסטודנטים כקהל היעד העיקרי וזאת בבקרת בעלי המניות.
קמעונאות:
תחומי התמחותה של החברה במכירה קמעונאית: מכירת ספרים וחוברות כולל: מכירת ספרי לימוד לפי דרישת המרצים במוסדות האקדמאים השונים כמו גם לפי הזמנות מיוחדות, הן בעברית והן מיבוא. מכירת ספרים וחוברות כול מכירת כל ספרי הקריאה בעברית מכל מגוון הוצאות הספרים.

  • מכירת אלקטרוניקה, מחשבים וציוד היקפי
  • מכירת מכשירי כתיבה וצרכי משרד
  • מכירת טלפונים סלולריים וציוד היקפי

מכירת מוצרי "כלבו": מזון, ביגוד קל,  קוסמטיקה וטואלטיקה הדרושים לסטודנטים בקמפוסים

רשת החנויות:
רשת חנויות אקדמון מונה 13 חנויות מסוגים שונים, כולן במוסדות אקדמיים בישראל, בשטח כולל של כ-3,500 מ”ר.
רשימה מפורטת של החנויות, שעות פעילות, מספרי טלפון וכתובות מוצגת באתר האינטרנט שלנו.

דרושים באקדמון