ספרים

באקדמון  ישראל ניתן להשיג ספרים המיובאים מחו"ל בכל תחומי העניין: ספרות מקצועית וספרות יפה של מיטב המוציאים לאור בעולם דוגמת  קיימברידג', אוקספורד, הארוורד ופרינסטון. את הספרים מחו"ל ניתן להזמין בכל אחת מחנויות הספרים של הרשת תוך קבלת שירות מהיר, אדיב ומקצועי במיוחד.
בנוסף מחלקת הספרים של אקדמון ישראל מתהדרת במתן במה רחבה לכלל הוצאות הספרים המובילות  והאיכותיות בישראל. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב הספרים החדשים ורבי המכר  של הוצאות ידיעות ספרים, כתר, עם עובד, כנרת, זמורה ביתן ומודן לצד מיטב ספרי הוצאות תולעת ספרים, פרדס, נהר, יד ושם, טרקלין – גוונים, אח, קשב לשירה, סמטאות  ועוד…
באקדמון ישראל  אנו עורכים מדי חודש מבצעים מיוחדים וגורפים  על מיטב ספרי ההוצאות הנ"ל. אצלנו תוכלו להשיג בד"כ את מרבית הספרים כולל ספרים חדשים ורבי מכר  במחירי מבצע של 40% – 50% הנחה ויותר. כמו כן ובנוסף אצלנו תוכלו למצוא מדי תקופה את מיטב הספרות היפה במחירי התחרות של 4 ספרים ב- 100 ₪  הנפוצים ברשתות  הספרים הגדולות.
מחלקת ספרים ייחודית בחנויות אקדמון ישראל מוקדשת לטובת ספרי האולפן של הוצאת אקדמון.  אצלנו תוכלו לרכוש את מיטב ספרי הוראת העברית דוגמת: עברית מן ההתחלה , קריאת ביניים , הפועל ללומדי עברית , בין השורות , אגדה של שפה, פועל יוצא ועוד..
ניתן לרכוש את ספרי הוראת העברית של הוצאת אקדמון  בכל אחת מחנויות הספרים של אקדמון ישראל וגם בהזמנה טלפונית בכל אחת מהחנויות שלנו.

המלצה של טל שי לספר:

"מנדל של הספרים"- שטפן צוויג- מאת רותם גרינבוים.

מנדל של הספרים

מנדל של הספרים

 

ספרון מקסים זה, יכול לתפוס אותך באמצע יום ארעי לשעה אחת קצרה, ולעורר בך את הזיקה לידע, ומעבר לכך את ההבנה מדוע ידע ספרותי הוא אומנות ו'קריאת חיים'. בספר, מתאר צוויג את סיפורו העצוב של מנדל מוכר הספרים- יהודי שהקדיש את חייו בגרמניה של לפני מאה שנה, להכרת העולם הספרותי- ההוצאות, הסופרים וכל הז'אנרים האפשריים. איש שהנחיל מידע לסובבים אותו בנינוחות ועזר לרבים בחיפוש אחר מבוקשם. איש שנלקח במלחמת העולם הראשונה בשל היותו יהודי וחזר כעבור שנים אדם שונה, שהזיקה לספרים בו אבדה. דרך הניגודיות הזאת, אנו מבינים מצוויג המספר את עומק ההערצה שלו למנדל של הספרים וכמה עוצמה הייתה בידע שלו.

לרשימת כל רבי מכר